Podlahy pro váš byt či dům

Výběr podlahy

První věcí, kterou si musíte pečlivě zvážit, je plánovaný rozpočet. Díky stanovení rozpočtu pro vaši plovoucí podlahu pro váš byt se můžete řídit cenami podlahových krytin a jistě najdete takovou, která vaše cenové limity splní.

Vámi vybraná plovoucí podlaha pro váš byt, dům nebo kancelář by měla odpovídat stylu vašeho života. Pokud máte malé děti nebo domácí zvířata, zvolte podle toho i odpovídající jakost podlahové krytiny. Dřevěná podlaha se sice snadno umývá, ale hračky a především domácí zvířátka mohou zanechat na podlaze jamky.Laminátová podlaha

Nespornou výhodou dřevěných podlah je, že navyšuje cenu a hodnotu bytu nebo domu. Celkově se investice do dřevěných plovoucích podlah vyplatí, protože jsou to dlouhodobě stabilní materiály oproti například kobercům.

Zvažte také využití alternativních podlahových krytin. Krom osvědčených dřevěných podlah, koberců nebo obkladů existují další podlahové krytiny, které mají vynikající vlastnosti. Mezi ně patří například korkové podlahy, které se dají lakovat, jsou velmi teplé, originální a vhodné pro alergiky. Dalším takovým materiálem jsou dvouvrstvé desky s vrchní masivní vrstvou.